Isla-Cassis®

Islandinės kerpenos pastilės su juodųjų serbentų ekstraktu ir vitaminu C

Kokia Isla-Cassis® sudėtis?

Vienoje pastilėje yra 80 mg vandeninio islandinės kerpenos ekstrakto (0,4 : 0,8 : 1).

Kada reikėtų vartoti Isla-Cassis®?

Isla-Cassis® sudėtinės medžiagos lyg balzamas padengia sudirgintą gerklės gleivinę. Pastilės veikia švelniai ir apsaugo nuo tolesnio dirginimo, o sudirginta gleivinė greičiau gyja. Isla-Cassis® ypač tinka esant gerklės nusiskundimams, kuriuos sukelia:

  • gerklės peršėjimas, kutenimas ir užkimimas,
  • pernelyg didelė balso stygų įtampa (dainininkams, lektoriams),
  • sausas patalpų oras (dėl šildymo ar oro kondicionavimo),
  • burnos sausumas,
  • pasunkėjęs kvėpavimas per nosį.

Saugo gleivinę nuo teršalų ir dirginimo

Islandinės kerpenos mucinai (gleivingos medžiagos), esantys Isla-Cassis® sudėtyje, lyg balzamas padengia, atgaivina gerklės gleivinę. Tokiu būdu jie apsaugo gleivinę nuo sauso ir užteršto oro. Netgi pažeistos gleivinės gali greičiau gyti ir atgauti savo apsauginius pajėgumus.

Isla-Cassis® ypatumai

Isla-Cassis® sudėtyje yra specialaus ekstrakto, gauto iš Šiaurėje augančių atšiauriam klimatui atsparių islandinių kerpenų. Sauso ekstrakto 80 % sudaro mucinai.

Koncentratas pastilių pavidalu, kai jos čiulpiamos, atsipalaiduoja ir padengia burnos ir gerklės gleivinę lyg balzamu, pasižyminčiu maloniu poveikiu.

Saugo ir tausoja balso stygas

Silpnas balsas, užkimimas yra požymiai, rodantys, kad ypač jautrios balso stygos yra paveiktos ligos. Tokiais atvejais Isla-Cassis® veikia raminančiai ir slopina sutrikimą. Isla-Cassis® galima vartoti ir profilaktiškai, norint apsaugoti jautrias balso stygas.

Burnos sausumas

Burnos sausumas gali pasireikšti dėl įvairių priežasčių. Pavyzdžiui, reguliariai vartojant kai kuriuos vaistus gali sumažėti seilių išsiskyrimas. Burnos sausumo priežastimi gali būti ir tam tikros ligos, tokios kaip, diabetas, reumatiniai susirgimai (pavyzdžiui, reumatoidinis artritas). Be to, išoriniai poveikiai – sausas oras, pernelyg didelis kavos ar arbatos vartojimas, rūkymas ar netgi susilpnėjęs kramtymas gali sukelti burnos sausumą. Sumažėjęs seilių išsiskyrimas gali būti susijęs su amžiumi, todėl daug pagyvenusių žmonių skunžiasi burnos sausumu. Isla- Cassissudėtinės medžiagos švelniai pasklinda burnoje ir sudrėkina gleivinę.

Puikiai toleruojamas

Isla-Cassis® puikiai toleruojamas ir gali būti vartojamas kartu su kitais preparatais. Pastilės tinka ir asmenims, kurių skrandis jautrus.

Isla-Cassis® yra vaisių ir juodųjų serbentų skonio. Pastilėse nėra cukraus, todėl jos nekenkia dantims ir tinka vartoti vaikams bei paaugliams.

Gleivinės apsauga sportuojant

Sportuojant ar mankštinantis kvėpavimo takų gleivinei tenka didesnė apkrova negu įprastai. Dėl to gleivinė gali išdžiūti, gerklę gali įkyriai „kutenti“. Tokiais atvejais Isla-Moos taip pat gali natūraliai apsaugoti gleivinės paviršių. Pastilės ypač tinka sportuojant, kad burnos ir gerklės gleivinė neišdžiūtų.

Kada negalima vartoti Isla-Cassis®?

Isla-Cassis® negalima vartoti, jeigu esate jautrus bet kuriai pastilių sudėtyje esančiai medžiagai.

Kada vartojant Isla-Cassis® reikia specialių atsargumo priemonių?

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti Isla-Cassis®.

Ar galima Isla-Cassis® vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu?

Nėra jokių duomenų, nurodančių, kad Isla-Moos® draudžiama vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Kaip reikėtų vartoti Isla-Cassis®?

Keletą kartų per dieną lėtai sučiulpti po 1-2 pastiles.

Nuoroda sergantiesiems cukriniu diabetu: vienoje pastilėje yra 397 mg cukraus pakaitalų, tai atitinka 0,033 duonos vieneto.

Kiek laiko galima vartoti Isla-Cassis®?

Jei reikia, Isla-Cassis® galima vartoti ilgesnį laiką. Jei simptomai po 10 dienų nepagerėja, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Kokius šalutinį poveikįs gali turėti Isla-Cassis®?

Labai retai, dėl sudėtyje esančių cukraus pakaitalų, sorbitolio ir maltitolio, gali būti laisvi viduriai.

Į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį?

Tinkamumo laikas nurodytas ant kartoninės dėžutės ir lizdinių plokštelių.

Pasibaigus tinkamumo laikui pastilių vartoti negalima.

Pastiles laikykite sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 0 C temperatūroje.

Juodųjų serbentų ekstraktas ir vitaminas C jautrūs šviesai. Todėl patariame pastiles laikyti kartoninėje dėžutėje, kad nepasikeistų jų spalva.

Dėžutėje yra 30 pastilių.

Medicinos prietaisas

 

Gamintojas

Engelhard Arzneimittel, GmbH & Co. KG
Herzbergstr. 3
61138 Nyderdorfelden, Vokietija
Tel.: 06101/539-300
Faks.: 06101/539-315
www.engelhard-am.de

Platintojas:

UAB Sirowa Vilnius
Eišiškių pl. 8A, LT-02184 Vilnius
Tel.: +370 5 2394150
Faks.: +370 5 2334747